| RoxAnana a întrebat:

Ce cadou i-as putea face iubitului de ziua lui? tinand cont ca nu prea stiu ce vrea sau ce ii place si ca ar fi primul cadou? asa ca vreau sa fie ceva speciallove struck sa isi aduca aminte.
p. s:nu poarta bijuterii si am la dispozitie o saptamana...

Răspuns Câştigător
| Jamie a răspuns:

Pei daca ai poze cu tine si cu el fa-i o rama foto sau poate un set barbatesc nivea sau gillet.
M-am uitat la faptul ca nu poarta bijuterii deci un ceas iese total din discutie pei nu este chiar bijuterie mrg... ar i draguta o bratara din acelea care pui litere pe ea si formezi cuvinte si ai putea sa iei doua a ta sa fie cu numele lui si o inima si a lui cu al tau si o inima XD
Mrg. deci incearca sa faci un Cd cu filmuletze cu voi doi ndaca nu ai filmuleze atunci il poti scoate in saptamana asta prin parc la padure. si nu uita aparatul foto poate faceti si poze dar e important filmuletze...

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai daca poarta bijuterii cumpara-i o bretzara,ma gandesc ca asta ar fi cel mai accesibil cadou si pentru buzunarul tau, iar ca sa nu fie asa pur si simplu daruita fara farmec, sacrifica in functie de cat timp sunteti impreuna(adica daca sunteti de 4 saptamani pui 4 globuri pentru fiecare saptamana cate unul, ori daca sunteti de 3 luni pui 3 globuri si asa mai departe) cateva globuri in unul din ele vei pune bratara si lasa-l pe el sa le sparga si sa isi descopere cadoul.

| MeGustaaaaa a răspuns:

Ai putea face o fotografie cu voi doi, am vazut multe modele ca de exemplu: calendar, ceas, inimioara...Etc. poti alege orice si un sarut.Atata timp cat va iubiti cadoul nu conteaza.

| Rossey a răspuns:

O poza cu voi 2 inramata si sa scrii "te iubesc" cu inimioare. Fundita?

| florina200 a răspuns:

O poza tare faina cu rama in forma de inima,sau un tricou, un parfum, blugi.

Răspuns utilizator avertizat
| SandraMikyZu a răspuns:

In puzzle cu voi doi pe care sa-l face-ti impreuna si sa-l inramati sti tu il lipiti cumva si il pune-ti in rama sau puteti sa-l refaceti de cate ori simtiti nevoia sa petreceti ceva timp impreuna

| Pisi07 a răspuns:

Pai o poza inramata in forma de inimioara cu voi doi :X:X Si un sarut

| marialungu a răspuns:

Depinde cati bani ai... daca vrei un cadou mai scump poti sa i cumperi un ceas, de obicei baietii poarta sau un tricou personificat cu numele tau sau intra intr-un magazin si cauta ceva un obiect poate sa fie in forma de inima ca sa fie romantic sa l aiba amintire BAFTA si sper sa i placa. pop

| pissimaria a răspuns:

Ca sa iti pot raspunde la intrebare asa cur trebuie ar trebui sa stiu mai multe despre relatia voastra despre el. daca ai avut relati intime cu el...atunci o sa pot sa te ajut sa ii cumperi cel mai fumos cadou daca am sa stiu tot.