| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, cand am ajuns acasa am vazut pe chiloti un lichid roz, ce o fi?
Mentionez ca inainte am facut dragoste cu iubitul meu!
Nu mi s-a mai intamplat asa ceva pana acum!
Vreau un raspuns!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| InoKo a răspuns:

Buna.
Deci nu-ti fa griji. Din cauza actului sexual, sau a excitatiei se intimpla sa mai ai si niste eliminari de genu'. Dar aceasta este doar o secretie, care nu trebuie sa te ingrijoreze.Adesea se intimpla asa ceva in urma raportului sexual intretinut.
Si poate sa ti se intimple si multe alte lucruri, dar nu trebuie mare atentie.Doar te speli binisor dupa aia si gata.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Chimilica a răspuns:

Ceao! Nu se intampla nimic, este doar o secretie, cine stie de ce. Va trece, mi s-a intamplat si mie, mentionez ca nu am facut sex pana acum. Funda? A si te rog eu sa-mi spui cum e prima oara cand faci sex. Puuuupic dulce.