| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu.Am si eu nevoie de o parere din partea voastra.Aseara iubitul meu m-a luat prin surprindere si am mers pana la el acasa, cand am ajuns acolo si m-a vazut mama lui a facut o fata....am zis"sarut mana" ..am stat 2 minute si am plecat a fost sa ia ceva si mi s-a parut ca este asa ..nu stiu,pur si simplu nu zicea nimic, m-am simtit cam prostsad.De ce ar fi reactionat asa, mentionez ca parintii mei cu ei se inteleg foarte bine sunt prieteni vechi stam aproape unul de altul.

1 răspuns:
| Angie95 a răspuns:

Nu cred ca ar avea de ce sa fie suparata. Cred ca pur si simplu nu se astepta la o vizita din partea ta. Nu ai de ce sa te ingrijorezi!winking