| ludy2013_8055 a întrebat:

Am o intrebare care ma face sa ma simt ciudat, e pentru baieti. Vi se pare normal ca la 13 ani si jumatate sa ai penisul de 16 CM?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Stai linistit si bucura-te!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e prea normal. E prea mare si daca, Doamne fereste, va continua sa creasca intr-un ritm normal la varsta ta, va ajunge un handicap. femeile refuza barbatii cu penisul prea mare, fiindca contactul sexual e neplacut, dureros si frustrant. Cei mai multi barbati cu penisul peste medie nu-si gasesc niciodata o partenera stabila din cauza acestul handicap.

| CevaNormal a răspuns:

Aha, daca tu la varsta asta o ai de 16, inseamna ca eu o am de jum de metru, lasa postarile astea indecente si apucate de carte

| carmin a răspuns:

Felicitari.Esti dotat.Bucura-te.Este normal.

| vali_6207 a răspuns:

Da normal

| TheMihutz a răspuns:

Sigur ai masurat-o bine? poate o ai de 61

| Mădălina_2296 a răspuns:

Si la 20 de cat o sa-l ai.
30 cm raised eyebrows?
Alta ocupatie nu aveti straight face?

| elementz a răspuns:

Ba lasati-l in pace. A pus si el o intrebare! daca nu vreti sa ii raspundeti macar scutitil de comentarii. A zis bine psihosexwinking

| CuppiDoon a răspuns:

Am eu o optiune "fai laba"

Glumeam. Si ce daca il asa la avrsta ta e chiar bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa devi un porno star... daca continui asalaughing

Bagamias pllaughing ia o carte si citeste si lasa penisul acumrolling on the floor