| Anonime23e4 a întrebat:

Vena ciudata pe penis.

Salut, am observat recent ca am o vena ciudata pe penis, apare cand este in erectie si imi face penisul sa arate putin ciudat. Mai exact vreo jumatate din vena este pe partea dreapta, dar dupa parca se muta in fata penisului si cateodata, daca ma uit din anumite perspective pare sa am o forma ciudata la penis. Vena e destul de grosuta, nu ma doare, nu are o culoare ciudata sau ceva. Este normal?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E ceva normal. Daca stiai cum se produce erectia nu-ti mai faceai griji.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic ciudat la penisul tau, toti baietii si barbatii o au, doar ca nu ai observat-o tu pana acum.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este absolut normal ca suprafata penisului sa fie ''brazdata'' si intesata cu vene de diverse grosimi dela foarte groase la cele subtiri si cele mai ciudate forme de ramificatii, etc. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da este normal ca ai aceasta vena. Fara aceasta vena penisul tau nu ar intra in erectie. Prin aceasta vena circula sangele care vascularizeaza penisul tau si il ajuta la intrarea in erectie si la ejacularea ulterioara.

| Anonimic a răspuns:

Cred ca e normal, si eu o am

| AHBreak a răspuns:

Si eu am doua una pe partea dreapta si una pe partea stanga si se intalnesc la cobra, o fi ok?