| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta. iubitul meu imi introduce degetul in vagin isi misca degetul prin mine iar dupa ce terminam am o durere destul de ciudata in interiorul vaginului. este o problema sau este doar din cauza ca atunci cand " exploreaza" simt degetu atat de aproape de peretii vaginului?

2 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Pai da, daca il lasi sa apese adanc, sigur ca te doare.Ai grija ca s-ar putea sa ai probleme de sanatate, mai ales daca umbla cu degetul murdar si neprotejat.Noroc!

| angelinthenight a răspuns:

Cat de prost este! ma fata tu nu iti imaginezi cati microbi pot fi acolo!
faceti sex normal cu penisul ce dracu su degetul! te mai miri cei in Romania!