| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare care ma roade... vreau sa fac dragoste cu iubitul meu dar sint virgina si am auzit ca doare prima data. ajutati-ma explicati ce se va intimpla la fata dupa ce o sparge.

8 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Deci o sa te doara, acum ca o sa te doara mai mult sa u mai putin ao sa vezi. Oricum inainte sa te penetreze sa te excite un pikut sa nu ai "dureri"prea mari si sa te penetreze incet incet.Sange poate sa iti curga sau poate ca nu, dar pot ramane ceva urme pe penisul prietenului tau(sa nu te sperii). Dupa ce ai fact-o prima data nu te gandi ca a doua oara nu o sa doara deloc! de fiecare data ce o sa faci sex o sa te doara tot mai putin.Si cu astea zise asteptam ciclul cu sufletul la gura(fiind prima data mai toate ne gandim nu cumva am ramas insarcinate, dar daca faci sex protejat nu ai de ce sa iti faci griji)o sa fie normal sa iti vina cu intarziere deoarece au loc deregleri hormonale.Astea stiu eu si ti-em spus si tie. Spune-i sa fie tandru cu tine si nici nu ai sa simti durerea atat de mult.
P.S dupa fiecare act sexual ne spalam si mai ales cu sapun inauntru pentru a evita chiar si o sarcina(sapunul omoara spermatozoizii) si pentru igiena corporala, asta normal o facem si inainte si dupa sex:*

| Chrisstine a răspuns:

Ce sparge?straight face

| AkexD a răspuns:

Frumos,nu stim sa scriem dar...ne gandim sa exersam actiunile ce stau la baza reproducerii.Marete gandurikiss!

| Annemari3 a răspuns:

O data si o data tot o s-o faci, si o sa te doara prima data.

| lola9965 a răspuns:

La fata este o pelicula si cind are contact sexual pelicula se sparge...si nu stiu cut o sa curga sau cit de tare o sa doara?

| adrisss a răspuns:

Sparge nu e tocmai termenul potrivi! si daca esti ff excitata si el te penetreaza incet si usor abia daca o sa simtii

| MaRyN13 a răspuns:

Esti vergina...Virgina se scrie laughing))

| lola9965 a răspuns (pentru MaRyN13):

Daca gresesti vreo litera nu-i nimic aici de ris...