| BlitzLikeXd a întrebat:

Am o intrebare cum vi se pare sexul oral sau cel anal?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Anormal

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Oralu e oki laughing.Dar analu e cea mai mare prostie care am auzit-o -o scarbosenie!

| Cristiann25 a răspuns:

Cu parere de rau pentru tine nu sunt gay asa ca nu stiu cum este sexul anal dar probabil o sa ne spuna fetele cum se simt cu "morcovul" in fund.Cat despre cel oral e bine cand tii se ofera(ca baiat).

| mellamella17 a răspuns:

Fiecare face ce vrea.Pentru unii e o chestie normala, iar pentru altii nu.Mie una mi se pare ceva normal oralul, insa analul nu stiu ce sa zic.

| FlorinSmekeruMagnathu a răspuns:

Smeker d Smeker mai ale cu bunakhiuni B)