| IoanaXxxxx a întrebat:

Ce este sexul anal, dar cel oral! multumesc >:"

Răspuns Câştigător
| Mada4ghn a răspuns:

Nu se invata asa ceva la biologie.cel putin eu inca nu am dat peste asa ceva in programa scolara si sunt a 10a big grin. Si da...sexul anal este cand barbatul isi baga organul genital in anusul femeii(sau barbatului in caz ca e gaylaughing) si cel oral(oral-gura) cand partenerii(nu am zis "cei 2 parteneri"pentru ca mai nou e la moda sa o faci in grup) se satisfac unul pe celalalt cu gura :femeie suge penisul si barbatul da limbi clitorisului femeii big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexxandra a răspuns:

Sexul anal-este cand barbatul baga organul lui genital in anusul tau(mai pe romaneste in fundul tau)
sexul oral-este cand fata suge organul genital al baiatului
baiatul isi foloseste limba plimband o prin organul genital al fetei.

| Butterfly0 a răspuns:

Daca tu esti cea din poza clar ai invatat asta la biologie si postezi aici ca nu ai ce face...

| Butterfly0 a răspuns:

Eu am invatat mai ales ca diriga era de biologie

| GoguStrigoi a răspuns:

Oral e cu gura si anal e cu...

| GunnY_4636 a răspuns:

Sexul anal - cand ti-o tranteste la kk
Sexul oral - cand iti sparge falcile laughing)