| minteuandedouaori a întrebat:

Am o intrebare :* daca prietena mea ea pastile dinalea contraceptive ma pot scapa in ea in timpul actului sexual?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Da dar si asa exista sansa sa va f**teti viata din cauza ca nu ati folosit prezervativulsad gandeste-te poti compara pretul prezervativul cu cheltuielile care le solicita un plod plangacios, ce sa mai zic de libertatea ta si a iubitei, va veti distruge viatasad folositi prezervativ e mult mai bine, pilulele fac rau la organism si fata va avea de suferit.love strucklove struck

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ps: arati super bine bunocule bunaciune maximalove struck ce norocoasa e prietena talove strucklove strucklove struck blushing

Răspuns utilizator avertizat
| Dany82 a răspuns:

Lasa cami dau eu drumu in locul tau laughing

| EuZina a răspuns:

Sigur ca poti.Tocmai pentru asta sunt.Numai sa fie atenta sa le ia in fiecare zi la aceeasi ora.Asta daca vorbesti despre acele pastile,, anticonceptionale'' care se iau zi de zi.Te pup

| ARSENÁL a răspuns:

Da, dar nu cu tot cu pantofi! - doar ejaculezi si atat.