| kandaraki a întrebat:

asa o intrebare - daca fata in timpul actului sexual iti zice - ai nevoie de pastile, dar totusi partida a durat vreo 10 minute, cu diverse pozitii si cu gemete (destul de reale) si intense. Ce ar insemna faza cu *pastile*?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca tu nu ai facut fata la cerintele ei. Vrea mai mult.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ai primit nota 4, ai nevoie de meditatatii ca sa treci clasa

| kandaraki explică:

Am intrebat-o ce are in vedere si nu a zis nimic iar a doua zi mi-a zis ca am fost de nota 10

| Leerix a răspuns (pentru kandaraki):

Sa o intrebi la ce se referea in acel moment cand a spus chestia aia, la ce se gandea... Pentru ca e ciudat ca atunci a zis asta, iar a doua zi a intors-o...

| NameHarris a răspuns:

Tia spus ca esti varza la pat in mod indirectwinking

| Leerix a răspuns:

Inseamna ca nu ii place deloc sa faceti sex... Ti-a adus o jignire destul de urata spunandu-ti lucrul acela. Trebuia sa o intrebi la final ce a vrut sa spuna si sa purtati o discutie. Ai putea sa o intrebi si acum, nu e tarziu.