| Dyva a întrebat:

am o intrebare dar vroiam sa va spun ca nu aceasta categorie artecei mai multi vizitatori intrebari si bla bla bla ci adolescentii mereu ziceti scuze pentru categorie. ar trebui sa puneti unde se potriveste ca sa stie omu unde sa caute ...am spus asa ca ma cam enerveaza

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

@darrio poate este intuneric de unde scrie ce ai vreo anti-patie anti celor care scriu cu cateva greseli acolo? atunci uite-o pasta asdngaiksjgjg sa te oftici!
Pai da,si pe mine si pe alti defel ii enerveaza chestia asta, dar nu avem ce face decat daca moderatorul schimba regurile sa fie ceva de genubig grinaca ai pus la intrebarea gresita delete acount sau block ip pentru cateva zile nu? Si un admin sa se uite peste sau mai multi admini singura solutie, daca le spui cu vorba nu se schimba nimic crede-ma :-J "dai apa la moara degeaba"

| Ingerash a răspuns:

Eu stiam.si pe mine ma enerveaza

| darrio2007 a răspuns:

Daca scriai mai gramatical iti dadeam dreptate.Dar asa...