| Andaw a întrebat:

2 intrebari: Cine stie cand incepe Mondenii? Pe canalul Prima. Funda Si alta intrebare, colega mea de clasa a 4 a ma enerveaza rau. Spune sa nu copiez pe desenul ei si eu faceam doar o sirena ca ea. Ce nu am voie? Ce sa fac? Funda si aici SCUZE DE CATEGORIE

2 răspunsuri:
| MihaelaMykydutza a răspuns:

1 nu stiu cand incepe mondeni si 2 eu spun sa iti faci desenul cum iti vine tie in minte sa fie creativ dar sa nu fie la fel ca al ei dupa il arati si ii spui acum mai este la fel ca al tau si vezi ce o sa spuna Funda?

| valy956 a răspuns:

Uite aici gasesti raspunsul la intrebarea Cand incepe Mondenii.

http://treicaifrumosi.blogspot.ro/......-2013.html