| JustBeEvil a întrebat:

Eu plac un baiat si l-am intrebat si pe el si si el ma place.Noi ne-am gandit ca ar i bine daca am fi impreuna si asa a fost. Dar el e timid si ii e frica sa ma sarute.In fine ne-am despartit. Dar eu inca il plac. El se poarta mai frumos cu mine si nu stiu daca ma place dar nu il mai intreb. Dar am observat ca prietena mea se da la el si ca el e mai aporpiat de ea. CE SA FAC? daca o intreb(pe prietena mea)se supara pe mine pentru ca ei nu i-am zis ca am fost impreuna cu acel baiat pentru ca ei nu-i convine...HELP(dau funda:*)

Răspuns Câştigător
| mihaitza90 a răspuns:

Pai i-ai dat ocazi ca sa te poata saruta? ia-o inainte dc mai vrei sa fii cu el ca sa nu fie prietena ta

1 răspuns:
| Alex0194 a răspuns:

Da de ce v-ati despartit? din cauza ca nu te saruta? de ce nu-l sarutai tu? dupa cateva dati isi dadea drumu si te saruta el de buna voie