| AstAecsf a întrebat:

Am fost la iubitul meu intr-o seara, eram singuri și ne-am gândit sa facem sex, fac un oral scurt, punem prezervativul, eu fiind virgina. Incepem încet, iar când m-am pus deasupra făcea el treaba, dintr-o data a început sa mă usture foarte tare și i-am zis ca mă ustura oprește, oprește, am stat 2 minute iar m-am urcat pe el și a început cu viteza sa dea. Am început sa urlu de la viteza deoarece mă ustura, la sfârșit nu mi-a zis nimic și s-a golit in prezervativ in vagin la mine.
De ce a început sa mă usture dintr-o data?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cea mai mare prostie posibila, sa incepi sexul excitandu-l pe el masiv ca apoi tu complet nepregatita sa-l primesti in vagin.
Nici nu ma mira de ce te-a usturat atat.
Ideea este ca, un barbat care doreste sex, nu are nevoie de oral ca sa se excite!
Iar preludiul trebuia sa incepa cu tine, ca tu sa primesti un oral, sa te umezesti foarte bine si apoi sa-si introduca madularul.
Un sex pe uscat, este cumplit de dureros si iritant!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

AstAecsf
în 24 Aprilie | AstAecsf a întrebat:
Salut TPU, am făcut sex cu una și am ejaculat in prezervativ iar după am continuat tot cu același prezervativ

Ii risc mare?

| Justme1997 a răspuns:

Nice story bro

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Erai virgina, tocmai tu ti-ai raspuns singura. In plus nu trebuia sa stai tu deasupra lui, penisul intra foarte adanc, nu ar fi fost poate atat de dureros daca o faceati clasic.

| AnnaCarrina a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Ce inseamna pentru tine clasic?

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru AnnaCarrina):

Pozitia misionarului

| idonttgiveafuck a răspuns:

Pentru ca, din caza ca ai fost virgina, himenul tau a fost largit si e normal sa simti o senzatie de usturime cand acesta se dilata.