| AcumOriNiciodata112 a întrebat:

Am o intrebare foarte serioasa, cand dinozaurul intra in castel, se beleste? Deoarece mie nu mi se beleste, pielea de pe cap nu este chiar elastica. Mi se scoala, ejaculez cand o frec, etc.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca dinozaurul inca nu este dezvoltat. Cand va scoate flacari pe nas, inseamna ca e baiat mare.

| AcumOriNiciodata112 explică (pentru darrio2007):

Sunt sigur ca m-a ajutat raspunsul asta -_-

| darrio2007 a răspuns (pentru AcumOriNiciodata112):

Si eu.

| AcumOriNiciodata112 explică (pentru darrio2007):

Ahahha nu simt nici o durere, etc. doar ca nu pot sa decalotez, in rest totul este ok

| darrio2007 a răspuns (pentru AcumOriNiciodata112):

Mergi la un medic.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un urolog sa vezi daca nu-i vorba de fimoza!

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca in momentul in care penisul este introdus in vagin pielea preputiului se retrage de pe gland (cap) exact la fel cum este explicat, precizat si prezentat in urmatorul film educational.
https://www.youtube.com/watch?v=s6on8BsMrsg
Din aceasta intrebare de-a ta, reiese faptul ca penisul tau dupa ce intra in erectie (se scoala), NU se decaloteaza (beleste) fiindca este afectat de boala denumita FIMOZA. Probabil ca situatia ta se aseamana cu careva dintre cazurile prezentate in urmatoarele filme educationale :
Https://www.youtube.com/watch?v=bRlgTBoAXrQ
https://www.youtube.com/watch?v=NWaBToX5s90&t=44s
Multa sanatate!

| Frank51 a răspuns:

Cum altfel sa intre?

| cristimihailov a răspuns:

Daca esti ok cand soricelul da pe la castel... e ok.

E interesant cum iti alinti soricelul, dinozaur.

E amuzant.

| ywar a răspuns:

Tu nu ai invatat ca dinozaurii nu aveau carii? Chiar nenii de la colgate spuneau asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar doare cand intra in castel?

| AcumOriNiciodata112 explică (pentru anonim_4396):

Da de unde sa stiu ca inca n-am avut niciun act sexual decat cu mana dreapta

| anonim_4396 a răspuns (pentru AcumOriNiciodata112):

Ah laughing