| Anonim756 a întrebat:

Buna, am o intrebare, dupa ce ejaculez as mai vrea sa mi-o frec putin dar ma gadila! Vad in unele filme porno ca alti si-o freaca in continuare dupa ejaculare fara nici o problema, in schimb eu nu pot ma gadila! Ce as putea sa fac?

Rog seriozitate!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce se intampla in viata reala este complet diferite de cele prezentate in filme. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Suporta gadilatul cateva secunde di apoi continua cu frecatul penisului daca ai placere sa-l freci.

| Andreeush a răspuns:

Nu te mai uita la filme porno laughing

| MarianM8777 a răspuns:

Cum adica te gadila? N-am mai auzit de asa ceva.