| crizamondiala69 a întrebat:

Am o intrebare fundamentala prietena mea nu vrea sa facem decat sex anal pentru ca vrea sa ramana virgina, sa se marite virgina dar suntem impreuna de aproape 3 ani.sunt disperat...cam ce asi putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Gresesti si tu gaura odata.

| crizamondiala69 explică (pentru CrazyTeenager):

Eu am tinta dracu'!

| CrazyTeenager a răspuns (pentru crizamondiala69):

rolling on the floor Fa-o mai angelica.

7 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ii spui ca daca nu vrea in pasarica sa faceti sex atuncea o sa te duci la alta.Te cred si eu ca te-ai saturat de anal...Bani pe lubrifianti mereubig grin

| Felys a răspuns:

Sexul anal nici macar nu este placut pentru o fata, eu nu inteleg de ce se chinuie sa te satisfaca si ea sa stea virgina, e o prostie, in loc sa se bucure impreuna cu tine de momentele de intimitate sta sa suporte dureri inutile

| RetardedRacoons a răspuns:

Ia-o de nevasta fratele meu, altii se chinuie 3 ani de zile sa-si convinga iubitele sa-i lase s-o bage acolo si tu te plangi sad

| rousz a răspuns:

Buna! Fiecare fata, fiecare baiat are orgoliul lui, dar avand in vedere timpul si probabil te iubeste ca nu ar fi stat atata cu tine daca nu te iubeste, totusi ai inteles-o atata timp, ar trebui sa treaca si ea peste caci sincer in zilele de azi nu mai gasesti baieti asa ca tine, totusi 3 ani! Discuta cu ea si spune-i puii mei mie m-i se pare aiurea pentru tine, inteleg ca o vrea ea sa ramana virgina pana se va marita, dar pana atunci ce faceti, cel mai bine e sa vorbiti si ii spui ca nu mai poti nici tu, si ca ar trebui sa te inteleaga. Eu cred ca daca intr-adevar te iubeste va face si pasul acestawinking

| denisa123456 a răspuns:

Pai p robabil nu te vede pe tine in viitorul ei, ca daca te'ar vedea in viitorul ei nu cred ca nu ar fi acceptat asta pana acum ca sunt tottusi 3 ani nu 3 zile.