| malinutza_2433 a întrebat:

Am o intrebare imi place de un baiat care nu stiu daca ma place sintem colegi de clasa.
Cum pot sa aflu mai exact daca ma place?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără o comunicare nu poți afla!
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Iti faci un id secret si il intrebi daca o place pe fata aia... (adica pe tine), pui o prietena sa il intrebe, sau il intrebi pur si simplu ce parere are despre tine.Bafta! :*

| pacalici a răspuns:

Pui prietena ta cea mai buna sa-l antreba:-Am auzit pe cineva cati place de malinutza e adevarat?

| alicool a răspuns:

Eu am facut chestia asata asa ca eu iti sugerez sa nu o faci ca dupa daca zice nu o sa fii distrusa eu inca mai pun intrebari pe TPU pentru a afla ce sa fac

| BlackScribble a răspuns:

Nu stiu cum e la tine, dar la mine a functionat. Un coleg(baiat, desigur)l-a intrebat daca ii place de mine si el a zis,, da``...cand am intrat pe mess am discutat cu el si la un momentdat a inceput sa vorbeasca despre ce a vorbit el cu colegul meu si sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el rolling eyes nu stiu... tu faci cum vrei, dar mie mi se pare ca varianta astae cea mai buna fiindca daca vorbezti tu cu el poate sa-i fie rusine si sa nu recunoascabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai spune-i unei colege de-a ta sa vorbeasca cu el sau vorbeste cu el pe messhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci si cu mine sex

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Bai zdreanta, eu te plac. tu ma placi pe mine?

| ElDotore a răspuns:

Dar tu il placi pe le? Daca arati bine si da, spune-i tu acest lucru. In general baietii pana in facultate sunt cam timizi.

| DenisiKa_1166 a răspuns:

Pai pur si simplu intreaba ia-ti inima in piept si ascultatzi inima