| frumusika88 a întrebat:

Sall,imi place foarte mult de un baiat, nu sunt intr-o clasa cu el, este foarte timidsi nu stiu cum sa aflu daca ii place si lui de mine

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Arata-i o poza de a ta si intreba-l daca ii place de tipa din poza!

| Alexaaandraaa a răspuns:

♥ Intreabă.l!

| OwlMyGod a răspuns:

Este simplu. Daca este timid, incearca sa te dai tu la el. Baietilor timizi le plac fetele indraznete. La fel cum si fetelor timide le plac baietii indrazneti. Fa tu primul pas si intra in vorba cu el. Vorbiti pe mess, sau chiar fata in fata.Cum itieste mai simplu. Despre ce pasiunile voastre, despre voi, etc.
Si cu ocazia asta vezi daca va potriviti. Atentie! Nu te arunca cu capul inainte si sa-i spui din prima ca iti place de el. Posibil sa intre in panica, daca tot zici ca e timid.
Mult noroc!