| ghineanamaria a întrebat:

Imi place de un baiat.

El nu a prea vb cu mine dar le-a spus la 2 colege din clasa de la mine ca ii place de cineva din clasa de la noi dar a trecut cam mult de atunci (1 luna)

De altfel cand ma vede se uita mereu dupa mine si eu nu stiu ce sa mai cred.Nu cred ca vrea sa iti bata joc de mine mai ales ca celelalte fete au spus ca este foarte cuminte.Am aflat ca este timid si in plus in ultimele zile nu l-am mai vazutcrying

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Pai nu stiu...
zic sa nu vb uh cu el prima data daca zici ca e timid, dar incerca prin prietenele tale sa vb cu el sa vada ce parere are despre tine si alte chestii
Iar daca el marturiseste cv si uh chiar il placi"da-i bataie"... vorbeste cu el, intra in vb cu el ca altfel il vei perdebig grin
cel putin asta e parerea meah...e trebuie uh cf:*:*:*
bafta:X

funda?:X

4 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Auzi fi cu el sati curaj nul pierde

| DenisaB a răspuns:

Hey happy! Nu trebuie sa astepti pana face el primul pas, mai ales daca ai spus ca e mai timid, Prinde tupeu si vorbeste cu el, nu se poate intampla nimic rau de la o conversatie.Si in timp ce vorbiti vei afla daca te place prin modul in care iti raspunde si te priveste! Sper ca te ajuta :*! [ funda puppy dog eyes? ]

| ElyAly a răspuns:

Prietena mea ce mai buna, eu tiam spus ce sa faci si ai fost cu el dar acum numa esti si asta este datorita lui, deci nu tea meritat si ai sperat la inceput sa fi cu ell si acum...sti si tu...

| ElyAly a răspuns:

Si prieteneii tale eai spus prima sau ai uitat draga mea!