| Ángel_8890 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi, deoarece nu stiu ce sa fac.Eu fac practica intr-un magazin si in magazinul respectiv s-a angajat un baiat de care imi place.Mai demult el a invatat cu mine in scoala si nu l-am vazut de mult timp, dar acum ne-am revazut pe neasteptate.Eu am impresia ca el este timid, cu celelalte fete vb dar nu cine stie ce, dar cu mine nu stiu cum dar se cam indeparteaza. El ea spus unei colege ca ma cunoaste ca am invatat cu el in scoala si uneori se uita la mine atunci cind vede ca eu nu il observ. Dar nu stiu ce sa fac ca sa ma placa, deoarece eu nu prea il inteleg...Va rog dati-mi niste sfaturi!

2 răspunsuri:
| steluta_7203 a răspuns:

Si care-i problema ai posibilitatea sa vorbesti cu el dar no faci. dupa cum inteleg tu il placi si el intr-o masura pe tine. si daca e timid nu-ti ramine decit sa-l inviti la o plimabare si sa-i destainui ce simti pentru el atit.suuuuuccces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbestei tu prima si spune-i ca il cunoaste