| TabooR a întrebat:

Am o intrebare la ce varsta v-ati priedut virginitatea?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Conteaza? happy La 21 si nu regret nimic.

17 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

A mai fost de 3789472389473298 ori întrebarea asta.
În fine... la 14 ani şi jumătate.

NOname
| NOname a răspuns:

Pe la 18 si ceva.

| catthshshshs a răspuns:

La aproape 21 de ani.

| Dizzydizz a răspuns:

Inca nu si azi implinesc 18 big grin

| Hombre a răspuns:

Dupa cum a raspuns fetele nici o virgina, mai da virgine mai avem?

| elyssa20 a răspuns:

Pai la 16 aproape 17.big grin

| alonet a răspuns:

Mi se pare amuzant modul in care ai pus intrebarea "v-ati pierdut virginitatea" de parca ar fi un breloc la chei sau o jucarie, deci intrebarea era, (6 cai): la ce varsta ne-am inceput viata sexuala sau la ce varsta a incetat pentru tine abstinenta, sau hai sa pune o intrebare care exprima acelasi lucrur dar intr-un mod crestin: la ce varsta ai apucat-o pe drumul spre Locuinta Mortilor happy eu la 17 ani o singura data cu o singura fata si mi-a fost destul sa inteleg care e diferenta in a face sex sau a face dragoste (initial am facut sex) si am decis ca dragoste sa fac doar cu sotia mea. spor in decizi bune

| gingasull a răspuns:

Inca nu mi-am inceput viata sexuala, desi am 21 ani... Nu stiu de ce am pierdut timpul, nu stiu ce mai astept... pfff poate am prea mari asteptari de la o fata, poate o vreau pe ea cea cu suflet de aur, cea cu inima blanda, cea care nu ma face sa plang, etc. Sunt tare pretentios, nu-i asa?

| divinuu a răspuns:

Nu mi-am pierdut`o:X E inca prezenta

| aleksy a răspuns:

La aproape 17 ani si sunt tot cu acelasi baiat (am 20 aproape acum)

practic voiam in "noaptea nuntii" adica m mult mama dar asa a fost sa fie

VIATA TREBUIE TRAITA!:p

| pysi a răspuns:

La 18 ani si jumatate...si nu regret de loc!

| s.m. a răspuns:

Păi am 17 ani si o lunahee hee si inca nu mi-am pierdut-o...nu stiu ...cred ca si eu sunt tare pretentioasa. Asta e, am timp o viata intreaga de sex.

| deealoveanahi a răspuns:

Eu inca sunt virgina:d si ma mandresc cu astablushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pierdut-o la 18 ani in patul unei vecine. Ce rau a fost. N-am mai stat jos o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea devreme. Mai bine nu ma laud...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci măi, răsfoieşti paginile vechi de profil ale unora? Credeam că sunt singura care face asta, fir-ar.

| sorynel_5424 a răspuns:

15 anishori tongue