| kitzulea a întrebat:

Am o intrebare la cei ce au mai multa experienta...Am implinit acum 17 ani, insa cred ca inca nu e timpul ca sa imi incep viata sexuala.Cu prietenul ne multumim doar cu atingeri.Cum as putea sa il satisfac mai mult? As vrea macar sa il satisfac mai bine chiar daca doar prin atingeri, caci intr-adevar ma intelege si nu ma impune la ceva mai mult asa ca merita.va rog mai detaliat cum sa ii mingii...penisul?

Răspuns Câştigător
| purenerve a răspuns:

Puteti sa incepeti sa va atingeti mai pasional iai mana si puneio la vaginul tau arata-i sati stimuleze clitorisul o sa-ti placa enorm de mult iar tu bagai mana in pantaloni joacate cu testicuelle lui cu penisul lui schimband de ritm cand repede cand incet sexu oral mi se pare dupa gustul fiecaruia! incercati sa faceti dus aman2 si faceti ce taim spus mai sus lasa-l sa se joace cu puta ta santi dai etc...si tu cu penisul lui lasati lukrurile clare ca nuvrei sa faci sex doar atat deocamdata

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Poti sa l satisfaci cu mana, sau incearca oral, daca iti place si il iubesti destul de mult.

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Da ...baga-i mana in pantaloni si freacai-o...
sau lasa-l sa. ti bage el mana...happy
lasa-l sa se joace cu sanii tai sa-ti puna mana pe fund...
sau faceti sex oral si anal.

| valy1233 a răspuns:

Fai o laba.se simte excelent laughing

| shnel a răspuns:

Sex oral cu... sobolanu sculatwinking

| Giorgiois a răspuns:

Eu iti dau un sfat si cred ca multi ti l-ar da Viata sexuala incepeo atunci cand vei fi pregatita, nu stiu daca este corect ceea ce iti zic dar incearca sa cauti pe internet mai adetaliat. Imi dai fundita?

| vitaminutza a răspuns:

Asa zic si eu.st o gramada de fete care st virgine la 22 de ani doar ca tacso e un comunist retradat dar care ele fac sex oral cu kilometrii, poti sa. i faci o laba, sa i. o sugi...etc.ariante sunt... daca esti dispusa. cel mai bine fa. i o laba