| Daiana90 a întrebat:

sunt foarte ingrijorata deoarece nu am reusit sa simt nicio placere in zona intima cand ma jucam cu prietenul meu si mai ajungea in zona aceea, sau cand am incercat sa ma satisfac singura.sunt virgina, am aproape 18 ani si nu vreau sa imi incep viata sexuala pentru ca momentan sunt singura si nu am gasit pe cineva caruia sa ii pot darui acest lucru. ideea e ca imi este teama ca nu voi avea parte de o viata sexuala normala,in care sa simt placere,pentru ca in momentul de fata nu reactionez la atingeri, nici din partea mea si nici a unui baiat si nu vreau sa fiu o stana de piatrasad

5 răspunsuri:
| rockelle75 a răspuns:

Stupid.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru rockelle75):

Daca ai simtu umorului in coma, stai acasa. nu ma plictisi cu remarcile tale

| Alcyon a răspuns:

Oricat ar parea de ciudat, se pare ca exista persoane asexuale (care nu simt nevoia de sex). In cazul asta, nu poti decat sa cauti un barbat cu un libidou mai scazut. Exista si astfel de cazuri...

| Danysan a răspuns:

Buburuza asta depinde de tine si cat de receptiva esti.Stiu ca suna ciudat -poate ti se pare nasol insusi cuv pe care ti-l-am atribuit dar ideea e sa inveti sa fi mai oki.Trebuie sa fi mai deschisa -sa discuti cu parteneru despre asta pentru ca e iubytu tau pana la urma.Intr-un cuplu e nevoie de discutie nu numai leagat de probleme de Viata dar si de natura romantica:-Uite as vrea asa -nu imi place aia si mai departe.Trebuie sa inveti sa apreciezi ce ti se ofera -NU poti sa spui ca nu simti -sa fim seriosi ca orice fata simte ceva cand e atinsa la Clitoris de ea sau de iubit -mai ales de iubit. Daca esti o fire mai rece -fi macar in pat calda -si vei fi apreciata si iubita:*.

| Trolozaur a răspuns:

Pai daca nu v-ati mai juca si ati lua lucrurile in serios...