| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai... daca un baiat lasa in tine ramai gravida din cate am auzit cred ca da

14 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Doamne ba pune-ti niste intrebari asa de tampite si de logice, la ce mama naibii aveti creierul ala mai stati la ora de biologie se studiaza in clasa 7, capitolul reproducere sau mai uitati-va pe Discovery nu mai pune-ti intrebari din astea tampite e ca si cand ai intreba daca apa e uda!

| Sara2 a răspuns:

Logic fata ca ramai
doar daca prin absurd te-ai nimerit in afara perioadei fertile, poti scapa de data asta, si data viitoare protejeaza-te ca de aia s-au inventat prezervativele
Dããã

| drhotzu a răspuns:

Pai acum depinde ce lasa in tine si in ce orificii (hai ca aici am fost un pic deplasat) big grin
si na ca sa ramai gravida trebuie sa fii la ovulatie, si sunt mai multi factori care contribuie la boala asta "graviditate". cel mai bine este faci un tratament profilactic cu durexwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dai seeama ca ramai gravida

| RetardedRacoons a răspuns:

Daca-si lasa doar ceasul nu se intampla nimic.

| irrumator30 a răspuns:

Depinde, dupa ciclu poti face 3-4 zile sex fara protectie, si chiar cu ejaculare inauntu nu ramai gravida. exista acea perioada fertila, la 10-14 zile dupa ciclu. atunci e cel mai periculos, daca ejaculeaza inauntru sa ramai insarcinata.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

INFORMEAZA-TE inainte sa faci marea greseala. acu? ci faci?

| Furnicutza a răspuns:

Sansele sunt foarte mari.Cand mai patesti asa, si nu iei anticonceptionale, fugi repede la farmacie si ia Postinol.Atentie,se administreaza in maxim 72 de ore de la actul sexual.

| Furnicutza a răspuns:

Nu astepta saptamanile.Mergi la farmacie si cumpara acel medicament.este adevarat, costa, dar e mult mai ieftin decat cresterea unui copil sau al unui avort.Si avortu trage cu sine complicatii.Referitor la aceasta intrebare: daca nu ai simptome, atunci iti poate da de gandit intarzierea ciclului.Insa sunt sarcini unde ciclul mai poate veni 1 luna, 2 3.Am avut un caz aici un care o femeie a ramas gravida si timp de 7 luni avea ciclu normal.Si a aflat ca este gravida abia cand a nascut.

| Ager a răspuns:

Păi dacă faci sex ca și animalele. adică de ocazie. vei fi ca animalele ..cu mulți pui laughinglaughing...

| Ager a răspuns:

Acum serios... nu lua lucrurile astea în joacă... iar dacă se întâmplă să rămâi însărcinată, să știi că în ochii lui Dumnezeu e crima avortul, chiar dacă e la câteva zile de la concepere happy

| freebiker a răspuns:

Depinde de cati ani ai, si de cat esti de fertila la momentul respectiv

| loveyourkiss a răspuns:

Se poate sa nu fii, daca ai noroc, dar sansele sa nu fii sunt de 1 la 100

| CiprianTPU a răspuns:

Nu ai absolut nici o sansa sa ramai gravida rolling on the floor. Daca tu esti fertila si partenerul a "lasat" in tine, e gata, sansele sunt foarte mari. Sper ca nu ai incercat si acum astepti rezultatul happy.