| stefan20056 a întrebat:

Am o intrebare, care sunt metodele de a lasa o fata gravida?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Faci sex cu ea și îti dai drumul în ea.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acum 3 ore | YourKitty10 a răspuns:
Faci sex cu ea și îti dai drumul în ea.
Ar fi mult prea simplu si mult prea usor sa se intample asa. rolling on the floor rolling on the floor
Femeia poate sa ramana insarcinata NUMAI dar NUMAI daca ajunge sperma in vaginul ''pasaricii'' ei in UNA sau in toate cele 4-5 zile ale PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual.
Sau altfel spus probabilitatea ca femeia sa ramana insarcinata in urma unui sex neprotejat care s-a finalizat cu ejacularea spermei in vagin, in general este de NUMAI/DOAR 10-14% fiindca de fapt totul depinde daca ai noroc sau esti urmarit de ghinion.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O fată oarecare? Sau iubita pe care nu o ai?

| Emilian65 a răspuns:

1. Fata sa fie in perioada fertila; 2. Tu sa ejaculezi in vaginul ei;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii penetrezi gogoasa si iti lasi glazura acolo!

| whatisthis19 a răspuns:

Numele tau spune multe

| Duduchi a răspuns:

Pai tu vrei copil? Eu personal nu, dar îți răspund la întrebare.
In primul rand trebuie să uiți să prezervativ, el va fi dușmanul tău dacă vrei să faci treaba asta. Și apoi, foarte simplu, îți dai drumul in ea și profiți de plăcere. Peste nouă luni vei primi un premiu. Mie mi-ar plăcea să-mi dau drumul in iubita mea dar nu îmi trebuie copil și de asta nu o fac.