| ..adorsafaclaba.. a întrebat:

...am o intrebare...nu merge sa ma dezvirginez singur?happy... vreau un raspuns normal...nu jigniri si glume...:*

19 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Adica, ce inseamna asta? Nu mai esti virgin cand faci sex cu o alta persoana. Indiferent cat ai adora tu sa faci una si alta.

| psiholoaga a răspuns:

Legiuitoarea, adica medicul urolog il dezvirgineaza sub anestezie sau ce incerci sa spui? Ce ti-e si cu serviciile astea medicale... Dai un ban, dar stii ca face!

| JackieSue a răspuns:

Merge... dar sunt atatea fete in lumea asta ca te-ai plictisi de dezvirginat fete. Uite partide bune ar fi alea de 11 12 ani si Dana aia de 15...care de abia asteapta.Vad ca adori si ---laba---. Dupa nickname-ul tau la intrebarea asta ar trebui sa te astepti numai la mistouri laughing.

| pepe a răspuns:

Dacă o faci după cum îţi este nickname-ul nu o să reuşeşti niciodată, aşteaptă să mai creşti şi o să gaseşti fata care o să te dezvirgineze.

| snepy a răspuns:

Dupa nick esti baiat, de ce sa te dezvirginezi singur? e vreo placere? vrei sa te dai mare ca nu mai esti virgin?
o sa regreti mult daca te dezvirginezi singur pentru ca prima oara e frumos si bine sa fie cu persoana iubita, nu cu mana stanga sau dreapta sau altceva...

noroc la autodezvirginare

| daddy a răspuns:

Cei de pe TPU ar trebui sa nu mai lase copii sub 13 ani sa isi faca cont dupa parerea mea straight face

| Andruza a răspuns:

Am eu o vara care vrea un pr da-mi id tau si vb cu ea si ma dezvirginati impreunawinkingwinkingwinking pa, pa

| Andruza a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughingsa stii ca am glumit nu este nimeni virgin in ziua de azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect.ai dreptate.in acest context, cauta si tu o gaura intr-un perete si manifesta-te! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Singur este prea dureros, poți merge la medicul chirurg și o va face chirurgical sub anestezie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pii dc sa pierzi ocazia sa te dezvirginezi cu o fata:X:X e mai bine decit sa te dezvirginezi cu mina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda stiti ceva violati gaiana din curtelaughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate dar nu gasesti sh tuh o panarama la care sa dai catel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti km fraier... dar cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti km fraier...dar cati ani ai?

| AndreeaIln a răspuns:

Andruza. Eu cred că mai sunt virgini și nu e o rușine. Mai ales la fete. E o " mândrie " ca să spun aşa. E ce avem noi mai scumpwinking

| crazy_girl a răspuns:

Doamne iarta-ma ce intrebari puneti si voi.cred ca nu esti normal daca vrei sa faci asa ceva.probabil ca nu ai prietena si simti si tu nevoia sa o faci.scz dar parerea mea este ca este o nebunie

| RobEERTtttt a răspuns:

Asa ceva nu cred ca se poate!

| GanggstaRapp a răspuns:

Deci,tu vrei sa te dezvirginezi singur? Fii atent deci eu asa am facut, intr-adevar e dureros dar ai un protottip mai mare.Deci iei un cutit si iti dai pielea aia ce lipeste capul de restu...Si gata