| adalove25 a întrebat:

o prietena se mastrubeaza de 3 ori pe saptamana. acum doua zile a durut-o burta tare. dar de dimineata a mancat 2 castroane de ciorba de burta. deci de ce a durut-o burta?

si poate ramane insarcinata mastrubanduse cu degetul?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, nu poate ramane insarcinata. O femeie ramane insarcinata atunci cand exista penetrare si barbatul ejaculeaza sau nu.[Poate ramane gravida si din cauza lichidului seminal].
Sper ca intrebarea aceasta a fost serioasa.

pa, pa.

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu de ce a durut-o burta. Nu de la masturbare. Nu poate ramane insarcinata daca in masturbare nu exista si un barbat in acrne si oase.

| lplostonyou a răspuns:

Da e posibil daca din deget ii iese sperma atunci da happyRazi de noi sau razi cu noi?

| Georgiana2905 a răspuns:

Ce intrebare tampita! Nu inteleg de ce ai mai postat o asemenea intrebare la care raspunsul evident. Gandeste inainte de a posta! Auzi la el... se masturbeaza de 3 ori pe saptamana - a mancat ciorba de burta -chiar 2 castroane - insarcina cu degetul?

| Crisstina a răspuns:

Cat ti-a luat sa ajungi la o astfel de concluzie?

| Ionutzz97 a răspuns:

Tu faci misto de noi?laughing

| remus a răspuns:

Noooa acu a imbulinat-o prietena ta, intreb-o daca a sevit ciorba de burta cu ardei iute si in timpul masurbari cu degetul au sarit scantei, atunci sigur a ramas insarcinatalaughing laughing laughing.

| niko a răspuns:

Insarcinata cu degetu'?rolling on the floor)
Hai ca am auzit. o si pe asta rolling on the floor)
O sa faca un copil deget rolling on the floor
Pregateste-te de botez :*
rolling on the floorrolling on the floor)

| Byencutzz a răspuns:

Am auzit ca daca te masturbezi nasti cate 10 copii odatarolling on the floor))))))))))) daca si cand te masturbezi ramai gravida imi pare rau dar esti ca capu

| Anakatsu a răspuns:

rolling on the floor)))))))laughing) scuze ca rad frate asta e intrebare pusa la misto?

nu nu poate ramane o doare burta pentru ca de asta suntem oameni sa ne mai doara cate ceva din cand in cand pnm laughing

| jolie a răspuns:

Nu ramane gravida de la masturbare
eu cred ca o doare burta de la ciorba de,, burta,,:rolling on the floor laughing

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

laughing da. a ramas insarcinata cu degeturolling on the floor
ma... voi faceti misto cand puneti astfel de intrebari sau pur si simplu nu ganditi?:-s

| x4z5 a răspuns:

laughingDoar daca avea pe deget spermatozoizi...altfel nu prea imi dau seamalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| cristal_7578 a răspuns:

laughing
nu are cum sa ramana insarcinata cu degetul, doar nu ii curge sperma din deget.
si nu inteleg ce legatura are ciorba de burta cu "insarcinatul"...in fine

| Albertt a răspuns:

Doamnelaughing)Ii zic la tot orasu ba astea care au probleme ca nu pot ramane insarcinate degetul ii treaba.

| IoNuTzzz_5978 a răspuns:

Nu nu are cum sa ramana laughinglaughinglaughingse poate matruba in fiecate minut si tot nu ramane big grin

| anonima_4990 a răspuns:

Da poate ramane. tatal va fi degetullaughing
si sa vezi ce copil o sa aiba:devil)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar acum serios daca mananci 2 castroane de ciorba de burta dimineata cand te trezesti tu chiar crezi ca o doare burta de la masturbare? si daca se masturbeaza atat mai invata si tu ceva nou ca sa nu mai fie nevoie sa faca asta singura si atat de des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A durut-o burta din cauza burtii pe care a mancat-o.ma mir ca nu a exploadat burta in burta ca era mai grav.

| Izu.Punk a răspuns:

rolling on the floor)))))))))daa ramane ramane o sa iasa numai degetele rolling on the floor

| NuImiBatJoc a răspuns:

Normal ca nu poate sa ramana insarcinata daca se masturbeaza.

| nightwish11 a răspuns:

Incearca sa te documentezi mai mult de pe net despre reproducere si corpul omenesc! cred ca intrebarea asta e pusa la misto... nu cred ca mai exista kid care sa nu stie in ce circumstante se poate ramane insarcinata

| Raluca_5050 a răspuns:

Dalaughingdaca te masturbezi cu degetul sigur ramai gravidalaughing o sa ii iasa copiii in forma de degetele smug