| anonim2533 a întrebat:

Au trecut 38 de zile de la contactul neprotexat, de 5 minute si fara a se termina in mine. Am facut atunci dupa o saptamana vreo 2-3 teste care au fost negative. Am mai luat peste cateva zile altele, +am mai facut unu acasa, tot negativ (pe ala de l-am facut acasa era primul de dimineata, pe celalalte le-am facut pe zi). Dupa 21 de zile de la contactul sexual am facut inca doua teste, de la firme diferite, tot negative. Acum o saptamana am mai facut unul de pot sa-l fac in orice perioada a zilei si acesta fiind tot negativ.
Problema e alta, ma sunt de parca sunt insarcinata, si ieri dupa 37 de zile am simtit ca ma inteapa ceva da foarte usor, nu m-a durut nu nimic, in partea stanga gen la ovul. Si azi sub burta m-a durut putin de tot, nu dureros, asa putin. Mentionez ca n-am mancat nici ieri nici azi nimic, ieri am baut un 3 in 1 si am mancat un colt de paine ca incepusem sa tremur de la el.

Sanii ii simt mai mari, eu cand am facut atunci a fost prima data, si am mai facut de atunci de 2 ori.
Dau fundita ajutati-ma, va rog.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza urmtoarei afirmatii precizate in intrebarea ta : ''Dupa 21 de zile de la contactul sexual am facut inca doua teste, de la firme diferite, tot negative. Acum o saptamana am mai facut unul de pot sa l fac in orice perioada a zilei si acesta fiind tot negativ.'' se poate trage o concluzie cat se poate de certa si sigura ca in urina NU exista hormonul de sarcina hCG. Este stiut si cunoscut in mod foarte precis ca hormonul hCG este produs in mod absolut obligatoriu de catre sarcina exact din momentul in care se produce implantarea. Fiindca hormonul de sarcina NU a fost detectat de nici unul dintre cele 3 teste efectuate si anume 2 dupa 21 de zile si 1 dupa 30 de zile, rezulta ca in mod absolut sigur NU exista o sarcina instalata in uter. Simptomele si starile mai deosebite amintite s-ar putea sa fie de natura medicala, dar in mod sigur nu au legatura si nu sunt provocate de sarcina. Multa sanatatE!

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pentru el a fost de ajuns.big grin

| Teo29 a răspuns:

Da-i prezervative pe viitor, sa ai la tine mereu... lasa -l pe el in pace, ca el se simte bine si dupa pica pe tine tot chinul de ceva...

| teo530 a răspuns:

Dacă ai făcut atâtea teste și au ieșit negative nu ai de ce să îți mai faci griji. Logic că te doare burta dacă stai nemâncată. Ți se pare deoarece te gândești prea mult la asta, relaxează-te și nu te mai gândi la asta.

| anonim2533 explică:

Oameni buni, nu a fost ca am vrut eu, am fost obligata, el ar mai fi stat dar nu mergea chiar asa rolling on the floor

| IosuntGeani a răspuns:

Fiecare cât poate. O fi fost așa de încălzire