| adda_3343 a întrebat:

Buna lume big grin am si eu o intrebaretongue cum sa-i demonstrez prietenului meu ca il iubesc straight face

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, arata-i ca-ti pasa de el. Asculta-l cand simte nevoia sa vorbeasca, consoleaza-l cand e suparat, fa-i cadouri periodic, afiseaza-te cu el in public, ca sa observe ca nu ti-e rusine de relatia ta. Cam astea ar fi semnele principale, a da, si ai grija, chiar daca il iubesti, nu-l sofoca cu prea multa vorbarie, ca poate dupa se va simti constrans, si va crede ca ii invadezi intimitatea, si baietii prefera mai multa libertate.
O zi buna si sper ca te-am ajutat!happy

7 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Buna! In orice fel, dar nu facand sex cu el! Pobabil se poartta mai rece cu tine si iti tot zice ca nu il iubesti ca sa te determine sa-i pici la pat! E stategie de putzan si de multe ori functioneaza ca fetele din ziua de azi sunt usor de prostit! Ai grija ce faci si nu iti semna contractul de suferinta! Te va parasi dupa ce te va avea!
Sunt baiat si stiu felul asta de "punere" a problemei!winking Ai incredere!

| AnnaMaria a răspuns:

Nu pot.nu pot sa ma abtin! fa-i o m**erolling on the floor

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Buna!
Nu sunt reguli,Adda,pentru a-i arata ca il iubesti. doar fa ce simti tu,acolo, in inimioara ta. Tu stii cel mai bine ce simti pentru el, si fa ce -ti spune sufletu-l...

Funda?batting eyelashes

| enverhoxha a răspuns:

Un număr de striptease ar fi eficace.

| calin3003 a răspuns:

Dar ce e cu poza aia la profil? esti lesbiana? ti se pare ceva frumos sa vezi 2 persoane care fac ceva imoral si impotriva credintei noastre?

| adda_3343 explică (pentru calin3003):

Ceva imoral? poate pentru tine e imoral...si nu ma intereseaza de credinta voastrawinking fiecare are dreptul de a alege...si eu nu cred ca m-am bagat in alegerile talewinking asa ca shh

| MarianSteaua a răspuns:

Ii propui sa faceti o partida de sex happy big grinbig grin sper sati fiu de ajutor happybig grinbig grinbig grin