| mironiqua a întrebat:

Am o intrebare
Pe 24 am făcut sex
Iar pe 26 mi-a venit menstruația
Durata 6 zile
De atunci nu am mai avut niciun act sexual
Iar acum pe 24 apărea pe aplicație ca ar trebui sa-mi vina menstruația dar încă nu a venit
Ar trebui sa-mi fac griji?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lasa aplicatiile ca nu sunt bune pentru cele care au ciclul de tip NEREGULAT, ca al tau.
Cu 2 zile inainte de menstruatie nu mai erai in perioada fertila, deci nu ai cum sa ii gravida.

| dullcat a răspuns:

Nu, ar trebui sa astepti sa-ti vina menstruatia, in liniste, eventual sa te bucuri de sarbatori.

| Robert2526 a răspuns:

Ciclul menstrual nu e ceas elvetian sa stii, nu vine mereu la fix si e ceva normal sa nu vina mereu la fix