| γиαჯ a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti! Ce preferati mai mult: un fund mic si bombat sau un fund mare celulitic si lat?

Răspuns Câştigător
| ViatacuLouie a răspuns:

Mic si bombat laughing

28 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Tu stii numai 2tipuri? narcisisto

| anonim_4396 a răspuns (pentru buzeduulci):

Tu esti pe unde pe la "mijloc" sau ce? laughing

| buzeduulci a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu l-am avut mare... aveam 106 in fund. acum am 90 tongue

Răspuns utilizator avertizat
| buzeduulci a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Fix 90. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| buzeduulci a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Sigur is pitzi happy

| Prezidentul a răspuns:

Nu conteaza, fund sa fie smug

| Crazyfish a răspuns:

O stii pe Kim Kardashian? No, asa-mi place!

| AtateaConditii a răspuns:

Logic ca mic si bombatlaughing).

| Wihox a răspuns:

Mic bombat

| neutrino a răspuns:

Fund fara a avea si un cap?

| lpavel a răspuns:

Daca e mare NU e neaparat cu celulita, poate fi mai mare pentru ca are structura osoasa mai mare nu neaparat e de la celulita, dar tu de aceia ai pus in asa fel întrebarea ca sa auzi mai multe raspunsuri cu : mic si bombat happy probabil asa e si al tau happy dar stai linistita eu si inca foarte multi preferam funduletele mici si bombate big grin

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Un kuur mare si lucrat la sala de fitness.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca tu ai un fund mic, altfel nu ai fi zis fund mare si celulitic. deci in afara de 14 ani care ii ai puteai zice, un fund mare si atat. dai dovada de maturitate nu gluma-

ps. nu toate au celulita, daca stiu cum sa il "intretina". cu putin sport se poate rezolva tot, nu doar cu plimbari de pierdut timpul prin mall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un creier mare si bombat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ce am vazut zilele astea "Diary of a wimpy kid" si zicea acolo un pusti: cum naiba sa aiba cineva un fund frumos? oricum e un fund! duh!

Cata logica si adevar in vorbele unui copil! Logica simpla, dar buna.

Ce maimuta retardata sta sa admire cururi? Si pana cand? Ca oricum nu va fi "frumos" o viata intreaga.
Problema cu un fund prea mare si lat se poate intampina pana si cu utilizarea unui closet, nu dupa ce criterii are un flacau in alegerea unei partenere. Duh!

| Foxyyyy a răspuns:

Frustrata mica, poti avea fundul mai mare si in acelasi timp bombat, daca faci sport nu-i ''celulitic''.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgemy2 a răspuns:

Un fund mare....asa cat un elefant, cand merge sa-i sara celulita depe fund...cam asa laughing)

| SebastianCMT a răspuns:

Una care sa stie sa le folosesca pe amandoua, si sa ne satisfaca in pat laughing

| Mechanix a răspuns:

Nu-l pun pe grătar, așa că nu vreau celulită.

| Kurono a răspuns:

Unul acceptabil. Nu totul se rezumă la asta.

| Haida_Claudiu_1984 a răspuns:

Al tau cum e?