| maya_1225 a întrebat:

Ce conteaza mai mult la o fata niste sani mari sau un fund bombat? intrebare mai ales pentru baieti.

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Un cap funcţional.

| Arthur a răspuns:

Depinde. De la individ la individ. În orice caz prefer ca acele forme să fie naturale şi nu mărite artificial.

| ionica56 a răspuns:

Dupa mine ce sunt fata cred ca contează tot la ei.Sunt foarte pretentiosi. Dar sa fim seriosi o femeie arata mai bine cu niste forme. Nu?

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Eu am observat ca baieti se uita la fata ta apoi daca le place ce vad normal intorc capulhappy asa ca eu cred ca fundul e cel mai des privit mai ales pe strada, sani cred ca sunt cel mai des priviti de baieti atunci cand e vara si mergi la strand sau ai ceva foarte mulat pe tine in rest trec neobservatitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine ambele laughing, daca exista. Daca nu, crede-ma ca va aprecia aceea persoana si pentru alte calitati nu neaparat acestea.

Dar din cate am inteles eu de la colegutii mei de clasa, prefera fetele cu picioare frumoase. Dumnezeu sa ii inteleaga laughing.

Cu drag, didi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pentru mine cel mai mult conteaza sufletul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Sincer ma dezgusta toate femeile care se lasa prada artificialitatii! Dar daca este ceva natural, ei bine bravo lor! Eu as opta pe un cap functional, decat pe niste lucruri fara sens, dar in ziua de azi, numai asta conteaza!

Sarbatori fericte!

Pa, pa.