| AlndChocolate a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti.Cu ce va simtiti voi mai bine daca va uitati dupa fundul unei alte fete, chiar daca aveti prietena?
Explicati ca sa inteleg si eu mai bine.
Multumesc!

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie.
Şi ce-mi place mie, vreau să văd. Şi dacă văd, mă uit.
La dracu' mă uit! Nu-i cumpăr yacht, nu o penetrez vaginal, nu o scot la film ci doar mă uit!
Nu-ţi convine? Da' mă rog de ce? Te simţi cumva inferioară?!
Oricum, dacă iubita mea mi-ar fi reproşat chestii de genul, cred că relaţia noastră nu ar fi existat acum.
Ce bine că mai există şi femei mature!

| Kylexy a răspuns:

Daca iubesti cu adevarat persoana de langa tine nu te uiti la fundul alteia.eu nu fac asa ceva ca nu vad rostul. de ce sa o fac geloasa ce are aia si nu are ea!?

| Mihai7best a răspuns:

Cand ai iubita si tii la ea nu iti mai pasa de alte fete, nu vezi alte fete decat pe iubita... asa is eu cel putin

| Catti a răspuns:

Sunt fata nu stiu sa raspund dar este GENIALA intrebarea rolling on the floor

Bravo love struck

| MsdfdsSeArde a răspuns:

Ai auzit vreodata de instinctul animalic laughing
E asa poate fi denumit la noi baietii (inclusiv eu)
chiar daca avem deja "provizii" vrem tot mai mult
eu am spus'o mai in gluma dar ca sa fiu sincer nu stiu ...ne place sa ne benoclam ochii pur si simplu

| OzVrajitorul a răspuns:

Esti o persoana geloasatongue mai mult sau mai putin.Pai am sa-ti spun din punctul meu de vedere in primul rand nu este nimic gresit in a ma uita la fundul unei femei ochi, buze, sani. chiar daca am langa mine o persoana deosebita pe care o iubesc foarte mult. Mai mult analizez acele femei dar nu le si compar cu persoana iubita pentru ca nu au cum sa o ajungatongue daca o tipa arata bine de ce sa nu te uiti si sa-ti spui "O femeie frumosa" odata ce sta cu tine inseamna ca are anumite motive seriosa sau nutongue. Nu trebuie sa te framante probleme de genul asta. Am fost cat se poate de sincer.

| ionut1980 a răspuns:

Barbatii au un simt al esteticului mai dezvoltat si le place sa fie inconjurati de frumos si sa priveasc spre ce le face placere. O privire aruncata catre altcineva nu inseamna neaparat ca te compara sau are de gand sa insele. E doar dorinta de diversitate. Parerea mea! happy

| Gesii a răspuns:

Avem aici o prietena indignata. smug

| Ygor a răspuns:

Cind linga tine sta persoana pe care o iubesti, tie iti este totuna ce forme altele!