| rikkimady16 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti: Daca o fata nu mai e virgina (adica nu mai e virgina pentru ca a facut-o cu un baiat pe care chiar il placea nu a facut-o la intamplare cu toata lumea dar apor s-a despartit de acel baiat) o considerati curva? si de ce va plac voua fetele virgine?

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

E o tâmpenie. Oricum ar fi nu ar avea importanță dacă există iubire.
Și așa sunt multe virgine care sug cucu și de sunt virgine nu sunt considerate curve. E o tâmpenie.
Unii preferă virginele din auzite, datorită faptului că vezi tu, alea nu uită primul partener și se va întoarce la el de fiecare dată.

| Oana92 a răspuns:

Daca o considera curva sunt nesimtiti! Fiecare om are trecutul lui si niste motive pentru care la un moment dat a luat niste decizii. Cine nu poate accepta asta nu te merita!

| raluk27 a răspuns:

Ideea e sa o si creada pe fata respectiva

| hotdesire a răspuns:

Curva e doar o tipa care o face pentru bani.
Nu cred ca place nimeni virginele in mod deosebit pentru ca nu au experienta.
Singurul punct bun la o virgina sau incepatoare este ca baiatul o formeaza cum vrea el.

| HoneyPot a răspuns:

Virginii prefera virgine pentru a se simti egali in relatie.

| Classmates a răspuns (pentru HoneyPot):

Si daca baiatul nu e virgin?

| HoneyPot a răspuns (pentru Classmates):

Atunci n-ar trebui sa aiba preferinte. Daca vrea virgina inseamna ca e mai degraba o fantezie nesatisfacuta decat ceva legat de onoare si corectitudine.

| dött a răspuns:

Curva esti cand faci sex pentru o suma de bani. Daca ai facut sex nu e nimic rau, cel putin eu nu consider si nici nu sunt adeptul ideii invechite cum ca cei doi trebuie sa stea nu stiu cat impreuna daca el a dezvirginat-o.

| Marginean_Leonard_1991 a răspuns:

Poi la uni nici nu le pasa daca is virgini sau virgine ca ei o fac doar pentru-ca e buna si chesti si cu adv un baiat care te iubesti si tea iubit nu te considera poti sa stai linistita daca e vb de tine daca nu poate fata aceea sa stea linistitawinking