| anonim_4396 a întrebat:

Baieti voua va plac fetele care poarta ochelari de vedere sau le considerati neatragatoare? Ofer funda multumesc!

15 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Cele mai bune, cele cu ochelari!

| RAY a răspuns:

Sincer ultima fata de care m-am indragostit instant de la prima vedere purta ochelari de vedere, in ultima vreme vad ca fetele cu ochelari devin mai populare si pe site uriile porno, de ce? poate pentru ca e ceva diferit e normal ca noi sa simtim atractie fata de ceva diferit din mediul nostru, dar repet conteaza si forma fetei sa fie simetrica, mica in talie, slabuta, sanii, fund etc

| AutumnDay a răspuns:

Unora le sta chiar bine si atunci, foarte bine, sa poarte. Altora nu le sta bine deloc si ba chiar le da o moaca de prostute, ca sa zic asa.
Fie ca ii sta sau nu bine cu ochelari, important e ca atunci cand stai de vorba cu cineva sa ti-i dai jos. Ma simt super aiurea cand stau de vorba cu cineva si poarta ochelari..eu unde sa ma uit, la ramele ochelarilor? Contactul vizual in orice forma de comunicare e esential.

| anonim_4396 explică (pentru AutumnDay):

Cum adica? Ca doar lentilele nu sunt colorate. Daca are probleme cu vederea atunci e si mai rau cand isi mijeste ochii pentru a se uita la tine.

| AutumnDay a răspuns (pentru anonim_4396):

Ohh, fiiir-ar, eu am inteles ca ochelari de soare laughing
Da, mie imi plac fetele cu ochelari de vedere. Pana acum nu am intalnit una care sa nu mi se para ok cu ochelari de vedere.
Si eu sunt una care poarta big grin

| anonim_4396 explică (pentru AutumnDay):

A...happy. Eu am lentile acum dar multi spun ca imi statea mai bine inainte. Si nu stiam ce sa fac

| AutumnDay a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu ti-as recomanda sa iti porti inainte ochelarii. Lentilele sunt mai pretentioase, costa cam mult, trebuiesc schimbate des si esti mai predispusa alergiilor, iritatiilor la nivel ocular. Probabil ca stii deja asta happy plus ca, la un moment dat ti se va lua sa le tot pui, sa le scoti si tot asa.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Depinde... sunt unele care arata mai sexy cu ochelari. Dar ideea e ca unele nu poarta ochelari tot timpul... poarta doar in timpul orelor spre exemplu.

Si oricum nu cred ca exista careva sa aiba ceva impotriva tipelor cu ochelari, doar Mia Khalifa e foarte iubita de labagii de pretutindeni.

| anonim_4396 explică (pentru BlyeeetAK47):

Mda..nu vreau sa ma compare vreunu cu proasta aia de Mia Khalifa

Răspuns utilizator avertizat
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Da de ce nu?

| Vegeta07 a răspuns:

Si daca fata cu ochelari are forme?
Haaa? Cum ti se pare

| Danu55 a răspuns:

Dacă mă îndrăgostesc, o iubesc

| Incredibil98407 a răspuns:

Nu e vina lor daca poarta ochelari. Eu spun sa nu le judeci dupa asta.

| Typhoo a răspuns:

Aici tine de gustul fiecaruia, ochelarii au intrat in garderoba noastra day by day.
Preconceptia asta ca daca porti ochelari esti neatractiv dateaza de 20-30 de ani, cand putina lume purta ochelari si nu se inventasera ramele de titan si designurile de azi.