| Andreeamariy1 a întrebat:

Am o întrebare pentru băieti: de ce puneti mereu mana pe fundul fetelor? Mie nu mi-a pus nimeni,probabil pentru ca nu sunt dezvoltata, sau mai pe romaneste nu am fundul bombat laughing si vad colegii din clasa ca pun mana pe fundul fetelor si ele nu au nicio reactie. P.S am 16 ani

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU ai mentionat daca ti-ar face placere sa-ti fie pipaite fesele tale chiar si asa atat cat sunt ele?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Despre cei care pun mana pe fundul tuturor colegelor: de libidinosi.
In ceea ce priveste 'romantismul', ala e cam cel mai eficient preludiu, pentru noi. Fundul e cea mai atragatoare parte dpdv sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cei obsedati pun mâna pe fundul fetelor, iar tu esti proastã de bubui daca chiar vrei sa ti se punã mâna pe fund, Oricum ar fi.

| Helpme99 a răspuns:

Idk, e un instinct laughing
E placut sa simti un fundulet bun. Pe multi ii excita asta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Helpme99):

Serios? Este placut sa atingi un fundulet?
Despre ce instict vorbesti? Cel golanesc?
Probabil nu ai primit inca un pumn in nas de la vreo fata, sa vezi cum ti se inmoaie insticntul imediat si data viitoare te gandesti de 2 ori, inainte sa atingi vreo fata, in vreun fel!

| Helpme99 a răspuns (pentru Violleta2022):

Se vede ca aveti 12 ani laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Helpme99):

Asa-i cand ai doar 16 ani si te crezi desteapta foc.
Fetita, am fost de varsta ta si iti spun clar, daca nu le permiti baietilor, nu te vor atinge. O palma peste ochi data, face toti banii si castiga respectul lor.
Dar tu, lasa-te pipaita, ca o sa ai un renume de succes prin cartier.

| Helpme99 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt baiat. si zic ca e placut nu pentru ca o fac intr.un mod golanesc. De obicei o fac numai partenerei, si in momentul respectiv am grija sa nu fie vazuta de lume.
E un gest placut de toate partenerele de pana acum, mai ales in timpul actului sexual.
Intr.adevar, alta este atunci cand dai o palma in public, unei fete necunoscute, si alta e cand o faci cu partenera ta in privat.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Helpme99):

Eu personal, nu suport nici acum, dupa 3 decenii de casnicie, sa ma atinga sotul cu mana pe fund, mi se pare un gest golanesc, pe care nu l-am suportat niciodata si nu-l voi agrea deloc.
Ori esti taran sadea, ori esti needucat daca faci asta. Pentru ca o fata nu trebuie atinsa nici macar in public, in acest fel (palmuita pe fund).
Cat despre violenta in actul sexual, eu spun sa te gandesti bine daca nu vrei sa faci l... mai mult decat sex, ca nu toate accepta violenta ca "mangiere" si s-ar putea sa te trezesti cu un ochi vanat, imediat ce te apuca amocul sa o lovesti.

| Helpme99 a răspuns (pentru Violleta2022):

Vai vai vai. Saracuta de ea. laughing ai si tu un sot de doamne ajuta. laughing
Cred ca tu esti barbatul in casa aia ca eu nu stiu cum rezista cu tine ala laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Helpme99):

Ce va mai place sa va prostiti!

| anonim123453313 a răspuns:

Fetelor de li se pune mana pe fund de catre toti baieti (aici nu ma refer la iubit) sunt considerate usuratice si baietii profita de ele