| vnvrgvskjdv a întrebat:

Hei baieti,va place sa puneti mana pe fundul fetelor, nu? Pai de ce?laughing

30 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pentru noi e cea mai importanta parte din fizicul vostru laughing)
normal ca vrem sa-l atingem in anumite momente, dar nu al unei colege sau al altei fete, doar pe al iubitei e voie. eu cel putin nu dau palme pe fundurile fetelor pentru ca dupa se uita la tine si te simti aiurea, e un gest de cocalar, parca ai fi ultimul boschetar care nu a mai vazut o fata in viata lui si are nevoie de "actiune"

| RB26DETT a răspuns:

Respect! Bravo!

| bogdan72 a răspuns:

E un fel de chemare interioara laughing. Si nu glumesc... (chiar daca senzatia de interior e data din cauza testosteronului si nu vine din plan spiritual).

| Labyrinth a răspuns:

Mie îmi plac băieţii.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Labyrinth):

Bravo tie! si mie...

| Labyrinth a răspuns (pentru Necunoscut112):

Gayi la putere, bă.

| vnvrgvskjdv explică (pentru Labyrinth):

Pai.poate sunt fete.Si mie imi plac baieti...dar sunt fata deci mi se pare normal laughing > happy

| Necunoscut112 a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

winking

| LanaSpectrum a răspuns (pentru Labyrinth):

Pe bune?

| Labyrinth a răspuns (pentru LanaSpectrum):

Îmi plac (şi) băieţii, de fapt. Voiam să fiu dramatic şi să primesc înjurături de la giboni dar văd că nu s-a agitat nimeni sad

| LanaSpectrum a răspuns (pentru Labyrinth):

Make "their eulogies sang you to sleep"! Ce tare, in sfarsit, cineva care recunoaste ce e pe site-ul asta!)

| vnvrgvskjdv explică:

Pai...laughing

| vnvrgvskjdv explică:

Pai cumva.laughingce te intereseaza?

| Originaly a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Arata-i o poza cu fundu tau si se linistestelaughinge inflacarat de la intrebarerolling on the floor

| rapidistzu a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Pe el nu pe mine dalaughing)))))

| vnvrgvskjdv explică (pentru Originaly):

laughingpun pariu ca azi s-a uitat la un film porno.Tu ce zici?

| vnvrgvskjdv explică (pentru rapidistzu):

Pe tine ce?

| rapidistzu a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Ma intereseazalaughing)))glumescbig grin baietii care pun mana pe fund inseamna ca vor sa se dea mari in fata prietenilorhappyNu e un gest chiar asa frumosbig grin

| vnvrgvskjdv explică (pentru rapidistzu):

Mie nu mi se pare ca se dau mari... Unii mi-au pus mana pe fund si cand nu areau altii prin preajma.dar tu esti baiat asa caa...iti respect parerea big grin

| rapidistzu a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Pai na da majoritatea de asta facbig grin
si fetele pun mana unde nu trebuielaughing!?

| vnvrgvskjdv explică (pentru rapidistzu):

Depinde de momente laughingda mai pun si ele

| rapidistzu a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Pun mai mult ca baietiibig grin

| vnvrgvskjdv explică (pentru rapidistzu):

Stii tu?

| rapidistzu a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Da:*:X

| Originaly a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

E de la intrebarehappys-a cam incins si ce a zis baiatu sa-i dai detalii despre fundu tau...m-am amuzatlaughing. Numa la un film? la cautat jumatate de ora sa fie tipa cu fundu mai bine dotat... take care! lasa disperatii, in loc sa-ti raspunda la intrebare da id, cocalarlaughing

| DrackVlad12 a răspuns (pentru rapidistzu):

Iti dau dreptate big grin

| Originaly a răspuns:

Iti raspund sincer, o femeie fara sani mai merge dar fara fund...mie unu imi place sa il mangai in pat iubitei melelaughingdaca se ajunge la altceva ...alta mancare de pestelaughingmangai numa cand are bikini laughingfac exceptie la gogosarirolling on the floor

| pualmea a răspuns:

Testam pentru mai tarziu happy

| sonyericson a răspuns:

Daca e bombat si bine, e normal ca punem manutasmug

| Vasy_Fora_1970 a răspuns:

Sunteti dragute