| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare pentru baietii in relații sau cu experienta...voi știți nevoia sa ieșiți si cu prietenii? Adică sa aveți si voi timul vostru cu baietii. Dacă da, de ce?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Bineînțeles că da, deoarece suntem oameni și am fost construiți sa fim înconjurați de alți oameni cu care rezonam. Dacă avem relație, asta nu înseamnă că nu mai avem voie sa ieșim cu prietenii deoarece cu prietenii avem alte discuții, în timp ce cu iubitele alte discuții.

Dacă tu încerci sa îți ții iubitul ca într-o, e nasol, nu ai dreptul sa faci asa ceva happy. Și tu ai dreptul sa ieși cu fetele.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal că au, trebuie și ei să se mai detașeze, să intre în contact cu energie masculină, să râdă, să una să alta, nu e absolut nimic rău în asta și dacă îl ții de la așa ceva o să ai un bărbat nefericit și care o să înceapă ușor ușor să te urască

| AlexValentinn a răspuns:

Pai logic ca vrei sa iesi si cu prietenii, asta pentru cine are. Pentru ca intr-un fel vorbesti cu prietenii sau faci caterinca si intr-un fel vorbesti cu iubita ta. Cu prietenii poti aborda orice fel de subiect, in schimb cu iubita nu poti. Cu prietenii te distrezi mult mai mult decat te distrezi doar tu cu iubita ta. Si inca o chestie, daca stai non stop numai cu iubita ta si nu mai iesi si cu prietenii o sa devii antisocial si o sa te inchizi in tine, lucru care va afecta si relatia si iubita ta va simti asta sau exista riscu sa te plictisesti de ea stand numai cu ea.