| Blonda_4299 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete big grin Cum ii alintati pe iubitii vostri? >: Dau fundita la care imi place cel mal mult love struck

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Mon'amor, My love laughing( acum daca ai o relatie serioasa) Daca nu ceva de genu iubii, etc happy

8 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Iubitule,tati,scumpule.

| nicol20 a răspuns:

Iubire,dragoste,sufletel,puiule,bebe,ingeras cu cornite, viata mea, cum simti tu asta este cel mai important

| VacutzaRoscata a răspuns:

Putzulica

| Lollipopy a răspuns:

Iubitu.

| MinnieHaha a răspuns:

Ingerash, pui, bebe, viata mea, iubiire, sufletel,
Si pe mess.
Iubb, ubix, amole.
Depinde.thinking
cum imi vine pe momentlaughingblushing

| deliam_8720 a răspuns:

Cupil mic, puiuuu,

| BiUtsSa a răspuns:

Bbe love struck... pitiq, micuts` tongue iubiiii love struck cum imi vine laughing

| bmm a răspuns:

Pui,sufletel,ingeras