| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Din cat in cat timp aveti pofta mare de sex adica simtiti ca nu mai puteti trebuie sa faceti. rog raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Lady2012 a răspuns:

Am 16 ani, sunt virgina big grin. si pofta e mare intr-adevar...dar am zis ca rezist pina la 17, 18 asa ca trebuie!

6 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Ce intrebare de handicapat

| Eu_4595 a răspuns (pentru vάĝàвøήτ):

Handicapat esti tu.retardule!straight face

| Gdeni a răspuns:

Depinde de cat de repede, sau cum sti, sa exciti fata laughing

| Delicv3nt a răspuns:

Manblack a zis ca e intrebare pentru fete si tu vi si spui ca esti baiat? rolling on the floor) ce fatalai rolling on the floor

| Manblack a răspuns:

Eu sunt baiat.totul depinde de fata.cat isi doreasca sa faca sex.depinde cum e si partenerul. unele si cateva ore...altele si cativa ani

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Niciodata