| bluelikenever a întrebat:

Intrebare pentru fete si baieti.va rog raspunde-ti.
fetelor:cum va faceti iubitii fericiti?
baietilor:cum vreti sa va faca iubitele fericiti? ce trebuie sa faca?
vreau raspunsuri serioase
mersi

14 răspunsuri:
| clauphotograph a răspuns:

La mine atata timp cat femeia e serioasa si sincera totul e ok

| unknownn a răspuns:

Sex oral, faci fericită orice femeie!

| GrecuCristi a răspuns:

Pai in primul rand, avem nevoie de cat mai multa libertate. In lipsa de constrangere, barbatul, e cel mai fericit animal de pe Pamant!

| vldut a răspuns:

Sa fie sincere si sa fie la bine si la rau langa mine..nu stiu..nu zic sa fie de casa pentru ca nu m ar misca daca mi ar face mancare curat si restul pentru ca astea le putem face impreuna.ca sa fiu fericit ea ar trebui sa fie ea sa nu se ia dupa nimeni si nimic si sa ne sfatuim mereu atat.Tot ce are nevoie si ce vrea sa imi spuna fara sa se ascunda de mine indiferent de ce ar exista

| raluk27 a răspuns:

Scriind corect un verb la persoana 2 pluralwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii arat ca il iubesc, petrec tot timpul meu liber cu el, ii demonstrez ca el e prioritate pentru mine. Lucrurile astea vin de la sine atunci cand iubesti, nu trebuie sa ti le impui.

| pisicutzamik a răspuns:

Pai ne intalnim destul de rar 1 data pe saptamana din caza serviciului.si iti dai seama ca intr-o zi noi recuperam 6 pierdute, pai de exemplu eu il gadil, ii spun ca il iubesc mult(pentru ca asa este :X)si multe altele, cred ca trebuie sa iti exprimi ceea ce simti si sigur il faci fericit! bafta

| Generalul a răspuns:

Ar trebui sa fiti fericiti pentru simplul fapt ca sunteti impreuna si puteti fi voi insiva unul fata de celalalt, pentru ca la o adica sper ca asa ati ajuns sa fiti impreuna. E minunat cand o alta persoana te intelege si te accepta asa cum esti...

| Maryo1o1 a răspuns:

Acea fata trebuie sa ma iubeasca cu adevarat si eu voi fi foarte fericit, dar se pare ca acea fata nu a venit inca chiar daca o astept de ceva vreme.

| χεςρυψχ a răspuns:

In primul rand sa fie sexy si sa vorbesca frumos si sa faca cum spun eu!

| Analytical a răspuns (pentru χεςρυψχ):

Esti tot o apa si-un pamant!

| mosulmorocanos a răspuns:

Tot ce trebuie sa faca o fata este sa fie sincera si sa comunice cu iubitul ei. daca vrei sa il faci fericit arata-i ca el este cea mai importanta persoana pentru tine

| Mariusib a răspuns:

Sa nu faci asa:

Cercetatorii britanici au descoperit in sfarsit ce-o face pe femeie fericita!
Dupa 5 min ea s-a razgandit.

Daca constientizezi ca trebuie sa fii sincera, eu zic ca este de ajuns iar cele ce urmeaza vin de la sine.

| Bismarck04 a răspuns:

Sex oral, merge mereu.