| AnneMary16 a întrebat:

Care e cea mai grea intrebare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cea la care nu stii raspunsul.

6 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Daca imi dau un pumn in fata si ma doare inseamna ca sunt prea puternic sau prea slab

| OnuOnulică a răspuns:

Întrebările despre științe.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intrebarile despre paradoxuri.
Asta si : Cum sa multumesti pe toata lumea.

| AbelMagic a răspuns:

Ce vor femeile?
Si serios vorbind, ma gandesc ca nu poti sa-ti imaginezi cea mai grea intrebare doar pentru ca nu sti raspunsul si mintea umana nu functioneaza pe modelul asta. E ca si cum ai incerca sa iti imaginezi o noua culoare.

| TheHiddenSkulls a răspuns:

Oul sau gaina?

| arual1 a răspuns:

Un om a visat odata ca este un fluture, in momentul in care s-a trezit sa intrebat:"Sunt eu oare acum ul fluture care viseaza ca e om sau sunt un om crea a visat ca e un fluture? "