| frtanonim a întrebat:

Am o intrebare. Se schimba cu ceva penisul tau cand iti pierzi virginitatea in aspect? Este vreo diferenta?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu și nu.

6 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Nu, nu se pierde nimic. Nici macar mintea. Fa cat mai mult sex pe principiu "pi@@a nu stie carte".

| Green66 a răspuns:

Se schimbă, își ia straiele de sărbătoare pentru a fi recunoscut ușor după vorbă și după port.
Unde a dispărut bebe sexologu'? Sunt atâtea întrebări la care doar el ar putea să răspundă...

| Willis a răspuns:

Va fi la fel. Doar că ai penetrat o piz_ă așa cum trebuie, introdusă toată, pompare până termini, în prezervativ, sau în afara găurii.

| Vasile2003 a răspuns:

Nu...În cazul băieților, pierderea virginității poate însemna ruperea frenului prepuțial, adică acea „ață a penisului", cum este denumită popular. Însă nu se întâmplă asta în toate cazurile și nici nu este sănătos pentru penis sa se întâmple acest lucru.

În afara acestui aspect, penisul nu va crește și nici nu se va micșora, dezvoltarea organelor genitale depinzând strict de sistemul endocrin și fiind influențată de factori genetici, de mediu sau de nutriție.

| DenqOO a răspuns:

Nu

| PirvuDragos a răspuns:

Se transforma