| marelemik a întrebat:

Buna TPU
am o intrebare... daca iti pierzi virginitatea penisul mai creste?

Răspuns Câştigător
| SentimentalConsil a răspuns:

Pina la varsta de 18-20 de ani penisul este in crestere, dar nu toate fetele fug dupa marime, chestia e sa ai talentwinking

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tio pierzi la 10 ani, dai mai creste. Daca tio pierzi la 20 ani nu prea mai cred.

| senstein a răspuns:

Nu mai creste, scade, o ia inapoi.

| Azµre a răspuns:

N-are legatura virginitatea cu cresterea penisului, in primul rand la barbati virginitate e doar de ordin psihologic nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se dubleaza practic happy

| MauiNight a răspuns:

O sa imi scriu in calendar ca luna viitoare sa ma trezesc sa rad la postarea ta.

| costellodonatz a răspuns:

Intrebarea asta e in contradictie cu nickname-ul tau.

| andreiTheDJ a răspuns:

Scuza-ma dar inbtrebarea asta nu prea are sens...e ceva de genul:"daca imi vopsesc parul mai creste"(fara suparare nu o lua personal)

| katta a răspuns:

Ce legatura exista intre ele?straight face Cred ca raspunsurile corecte le-au dat SentimentalConsil si costellodonatz. Eu zic sa-i acorzi funda lui costellodonatzhappy

| NuConteza a răspuns:

Pensiul e in crestere pana la 22 24 de ani