| D3vilAngel a întrebat:

am o intrebare. Daca faci sex cu prezervativ, iti pierzi virginitatea?

Răspuns Câştigător
| whoocares a răspuns:

Da. sa fi virgin nu inseamna neaparat sa ai contact sexual direct (neprotejat). dezvirginarea (la fete) consta in deflorare, adica patrunderea penisului in vagin. cu sau fara prezervativ.

10 răspunsuri:
| franaru a răspuns:

Doar daca faceti sex in fund

| dragos9234 a răspuns:

laughing))
Binen-teles ca da laughing

| MerVeilleuX a răspuns:

Da.

| BloomyxD a răspuns:

Logic laughing. Tot sex e.

| D3vilAngel explică:

Aha

| alexa2829 a răspuns:

Da,bineinteles daca esti la o varsta de 15 16 ani si vrei sa o faci te sfatuiesc fa-o cu prezervativ, chiar te rog asta e spre binele tau, eu stiu ca am fost patita...succes :*

| KoZzZ a răspuns:

Automat ca pierzi virginitatea

| MarinaSiAlex a răspuns:

Doamne! Normal ca da... tu ai stat mult si te.ai gandit la intrebarea pe care ai pus.o? daca faci sex fie cu prezervativ fie nu tot te dezvirginezi!

| RaduBANCIU a răspuns:

Ori cu prezervativ, ori fara, tot iti pierzi virginitatea. Totusi prezervativul se poate rupe. happy

| LupuIon a răspuns (pentru RaduBANCIU):

Sansele is 30 ca se rupe si 70 ca nu