| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare strict pentru cei ce raspund pe aici:

Cat de des faceti sex protejat? Sau altfel: La fiecare contact sexual folositi prezervativul?

Răspuns Câştigător
| Relic a răspuns:

Pai daca nu vrei sa fii tatic inainte de a da bacu, eu te sfatuiesc sa folosesti cauciuc la fiecare cotzaiala. app, sti cum se numesc cei care folosesc metoda fac sex neprotejat dar nu ma termin in ea? - parinti.

| claaau a răspuns (pentru Relic):

Te contrazic, totul tine de gandire, tu decizi cand te termini sau nu, dar mi-a placut raspunsul tau, de-as mai putea da inca o data bacul ce bine era.

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La fiecare act sexual, folosesc prezervativul.

| Oana92 a răspuns:

Prezervativul e sfant! Fara el nu fac nimic big grin

| Klandestin a răspuns:

Aproape mai tot timpu ca sa nu apara alte probleme...

| claaau a răspuns (pentru Klandestin):

Eu mi-am inceput viata sexuala de 4 ani si folosesc prezervativ deloc si apoape deloc, pentru ca eu consider ca ejacularea o controlezi din minte, cu prezervativ nu e placut deloc...

| Klandestin a răspuns:

Fiecare cum poate

| DarkCrina a răspuns:

De fiecare data.

| Chrlls a răspuns:

Mereu e bine sa faci cu prezervativul. Sunt multe bolii pe care le poti lua daca nu faci sex protejat