| Elena11 a întrebat:

Azi fostul meu prieten, pe care nu l-am mai vazut de aproape 2 luni, se purta foarte frumos cu o fata pe care el stie ca nu o suport. Ea e fata pe care nu o suport deoarece cand noi eram impreuna ea se baga in seama cu el (nu din cauza ca ii placea de el ci doar pentru ca ii place sa se bage cu baietii in seama si invers) iar eu nu eram de acord si acest lucru a avut oarecum legatura cu despartirea noastra.

El se purta mai frumos adica se baga mereu in seama cu ea, radea la ea si dupa ce facea toate astea se uita la mine sa vada ce reactie am. Eu ma gandesc ca face asta sa imi arate ca nu ii mai pasa de mine..ca a trecut peste. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Sybel a răspuns:

Sigur vorbeste cu ea doar casa te faca geloasa daca se uita la tine sa vada ce reactie ai. El se bazeaza pe faptul ca nu mai sunteti impreuna si probabil asta te doare foarte tare, poate el crede ca vei veni la el si ii vei cere sa va impacati. Parerea mea asta e. Dar mai bine il lasi impace deoarece baieti sunt destui..pwp. Bafta in viitor

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pana la urma, daca v-ati despartit... nu inteleg ce te mai intereseaza. Are dreptul sa vorbeasca, cu cine vrea, chiar daca tu nu o suportai pe fata respectiva. Nu te mai gandi atat la ceea ce a facut. happy

| Elena11 explică (pentru Crisu):

Exact..are tot dreptul sa vorbeasca cu ea si sa faca ce vrea. Dar de ce se uita la mine ca glumeste cu ea? Eu chiar am fost indiferenta fata de el si eu chiar am trecut peste despartire...

| DolceChrs a răspuns:

Eu dau parerea mea:cred ca ar vrea sa te faca geloasa..nu prea stiu ce sa zic:-s

| AngelGirl5 a răspuns:

Vrea sa te faca sa te simti prost... Tot ce trebuie sa faci este sa intorci privirea cand il vezi. Nu trebuie nici macar sa-l privesti. E un tembel :*

| Yuyakee a răspuns:

Grea intrebare... exista posibilitatea: a trecut peste si vrea sa iti arate sau inca tine la tine dar vrea sa te faca geloasa si sa te intorci la el...

| Sybel a răspuns:

Mersi mult pentru fundita, ce-ai facut pana la urma?