| DJSpook1 a întrebat:

este o fata din clasa la mine pe care o plac, in primul semestru era foarte amabila cu mine, se baga mereu in seama cu mine. Mai era un baiat care o placea dar ea nu prea il baga in seama, dar in sem al 2-lea e invers cu mine nu mai prea vorbeste, e mai mereu suparata pe mine, si vorbeste foarte mult cu acel baiat, poate ma mai place si vrea sa ma faca gelos? In primul semestru i-am cerut id-ul de mess si mi l-a dat iar baiatul ala i l-a cerut si el si nu i l-a dat. De ce e oare asa cu mine, vrea sa ma faca gelos, nu am habar? Ce-l ami bine explicat raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexaaaMeow a răspuns:

Fetele sunt grele de înțeles, intr-adevar, dar merita ..Bag-o in seama pe mess si in caz ca ti-a văzut mesajul dar nu a raspuns, întreab-o altceva, dar doar vorbește cu ea. Comportamentul ei din primul semestru arată ca te place, iar cel din al doilea ca tu nu prea ai vorbit cu ea, iar atunci credea ca tu nu simți nimic pentru ea..Lucrurile acestea se vorbesc fata in fata,încearcă sa vezi dacă are vreun interes pentru tine, apoi încearcă sa ii povestești ce simți in preajma ei, si spune-i cum o vezi, complimenteaz-o, fetele adora asta. Mult succes! Iti țin pumnii!